Візуалізація інтер'єру за готовими плануваннями


 

Візуалізація або рендерінг - це фотореалістичне зображення розробленої 3d сцени. Ми вибудовуємо точну тримірну модель вашого приміщення, розміщуємо там меблі, предмети побуту, декору і т.д. також у вигляді тривимірних моделей, текстуруємо усі об'єкти (накладаємо на всі поверхні зображення тканин, шпалер і інших матеріалів, що максимально наближені до реальних), виставляємо натуралістичне освітлення і підбираємо вдалі ракурси, з яких і робимо "знімки" цієї сцени. В результаті маємо картинки, схожі на фотографії вашого майбутнього інтер'єру, які допоможуть вам побачити і оцінити наші дизайнерські задуми і, за необхідністю, внести якісь корегування в розробку інтер'єру.

Візуалізація - одна з основних складових усіх типів дизайн-проєктів. Однак її можна робити і окремо, поза ними, якщо вам не потрібна проєктна документація.

Візуалізація без проєктної частини робиться лише при наявності готового планування.

Для замовлення цієї послуги вам знадобляться розміри приміщень, планування (якщо його немає, ми можемо розробити. Про цю послугу можна дізнатися тут , ціни на послугу уточнити тут), бажано мати фотографії об'єкту, ще краще, якщо ми самі зробимо заміри. Також ми уважно вислухаємо ваші побажання і уподобання по дизайну. Якщо в приміщенні має бути розміщено якийсь конкретний об'єкт, по ньому треба надати усі данні (фото, розміри, тех.характеристики).

Вартість і швидкість виконання робіт залежить від складності об'єкту, об'єму, кількості полігонів і стилістичних особливостей (візуалізація приміщення в стилі мінімалізму буде виконана скоріше візуалізації такого ж об'єкту, але, наприклад, в стилі бароко - велика кількість різьблення, ліпнини і тому подібних складних і ресурсозатратних деталей збільшують час роботи).

Вернутися до розділу Послуги

Ознайомитися з цінами на послуги

Дизайн напівгвинтових сходів в котеджу на Борщагівці
Дизайн дитячої. Декорування ніш, бульбашкові колони, четвертий варіант
Вітальня в стилі мінімалізму. Квартира в ЖМ "Чайка"
Будинок в Крюківщині. Дизайн кухні