Перелік послуг, що надаються студією дизайну інтер'єрів BARVAdesign

                                                                                                                                                                                                     

 • Дистанційний дизайн ідеальний для іногородніх замовників


  Дистанційний дизайн

  Для того, щоб замовити дизайн інтер'єру, не обов'язково перебувати в одному місті з нами. Можна вирішити всі проблеми, не виходячи з дому. Все дуже просто: ви телефонуєте нам або зв'язуєтеся електронною поштою, за допомогою будь-якого месенджеру (скайп, вайбер, телеграм, тощо), розповідаєте про всі ваші побажання щодо майбутнього інтер'єру, надаєте нам фотографії і план приміщення в цифровому вигляді, на основі яких будуть вестися всі подальші роботи. Від точність даних, що ви нам надали, залежить точність документації, яку ми вам видамо. Готові візуалізації, планування і проект пересилаються через інтернет. Розрахунки відбуваються в електронному вигляді. Швидко, зручно і комфортно. Порядок цін і приблизний склад проекту можна подивитися тут >>

                                                                                                                                                                                                     


Вибір планування, послуга для новоселів

Сучасний ринок первинного житла досить великий. Хороший ріелтор здатен надати вам на розгляд достатню кількість варіантів житлоплощі, виходячи з тієї суми, яку ви маєте в своєму розпорядженні.

Однак тут виникає проблеми вибору: чи поміститися в вибраному вами приміщенні все, що хочеться? Чи можливе перепланування цього приміщення? Чи є технічна можливість зробити з, наприклад, однокімнатної квартири двокімнатну? Який із запропонованих варіантів найбільш точно відповідає потребам вашої сім'ї?
Саме для того, щоб допомогти вам з вибором, ми створили цю послугу

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                     


Перепланування інтер'єру квартири, будинку, офису, магазину, ресторану

Вам хочеться щось змінити у вашій квартирі? Можливо, ви замислювалися, наскільки ергономічно використовуєте свій простір? Хочете, щоб у вашому інтер'єрі все було гармонійно і продумано? Ви незадоволені плануванням своєї квартири і вам здається, що все можна розмістити набагато вдаліше? Можливо, просто переставити меблі? Чи знайти "особистий простір" для кожного члена вашої родини? Або навпаки, ви любите простір, тож вам хочеться знести всі перегородки, щоб отримати квартиру-студію? Все це і багато-багато іншого ми об'єднуємо поняттям - перепланування.

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                    

 • Візуалізація  інтер'єру за готовими плануваннями

  Візуалізація інтер'єру

  Візуалізація або 3d-рендеринг - це фотореалістичне зображення, що розроблено в 3d-сцені. Ми вибудовуємо точну тривимірну модель вашого приміщення, розміщуємо в ній меблі, предмети інтер'єру, декору і т.д. теж у вигляді тривимірних моделей, текстуруємо всі об'єкти (накладаємо на всі поверхні зображення тканин, шпалер та інших матеріалів, що максимально наближені до реальних), вибудовуємо природне освітлення і потім робимо "знімки" цієї сцени з різних ракурсів. В результаті отримуємо картинки, майже фотографії, вашого майбутнього інтер'єру, які допоможуть вам побачити і оцінити наші задумки і, при необхідності, внести корективи в розробку дизайну.

  Читати далі >

                                                                                                                                                                                                     


експрес-дизайн за три години, швидкі консультації по дизайну інтер'єру Експрес-дизайн - це бюджетний варіант дизайну і послуга для тих, хто не потребує повного дизайн-проекту і візуалізації. Поради дизайнера знадобляться, щоб грамотно спланувати ремонт, визначитися з приблизною переплануванням, розміщенням меблів, отримати направлення в стилістичному, кольоровому рішеннях інтер'єру, по зонуванню, освітленню.

Дизайнер порекомендує вам найбільш відповідні матеріали, зорієнтує за цінами на них і дасть приблизну оцінку кошторису на ремонт.

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                     


Ескізування інтер'єру, ескізи, скетчі дизайнера

Якщо вам не потрібна детальна візуалізація і точні креслення інтер'єру (екстер'єру, фасаду будівлі, меблів і т.д), чи ви розраховуєте на більш бюджетний варіант дизайну, чи ви більше довіряєте дизайнерам, що вміють "малювати ручками", чи просто краще сприймаєте інформацію, подану у вигляді звичайного малюнка, скетчу? Ескізування - послуга для вас!

Читати далі >>