Перепланування - свіжий погляд на розподіл простору вашого приміщення


 

Ви бажаєте щось змінити у вашій квартирі? Можливо, ви замислювалися про те, наскільки раціонально ви використовуєте простір? Бажаєте, щоб у вашому інтер'єрі все було гармонійно продумано? Ви не задоволені плануванням вашої квартири і вам здається, що все можна розмістити набагато зручніше? Можливо, просто переставити меблі? Ви бажаєте, щоб в кожного члена вашої родини був особистий простір? Чи навпаки, ви любите вільні площі, і ви бажаєте знести усі перегородки, щоб мати квартиру-студію? Все це і багато-багато іншого ми об'єднуємо в поняття "перепланування".

Якщо мова йде тільки про перестановку меблів, ви можете спробувати самостійно розібратися з тим, куди і що зручніше поставити. Хоча і тут зручніше довіритися професіоналам. З нашого досвіду ми можемо упевнено стверджувати - досить невеликий відсоток людей має те, що називається просторовою уявою. Тобто, здатні адекватно оцінювати габарити предметів, розміри і відстані в просторі. Насправді, доволі складно сходу зрозуміти, чи вміститься це предмет,чи можливо його повернути, чи не буде заважати вільному персуванню по кімнаті, закривати світло і т.д. Дизайнери інтер'єру в більшості своєї мають досвід, та й професійні програми, які значно полегшують роботу по точності розміщення і переплануванню.

Перепланування - це дуже відповідальний крок: важливо правильно оцінити технічні особливості приміщення (наявність несущих стін, вентиляції, ухилу підлоги і т.п.)

В якості наочного прикладу наших можливостей по перетворенню простору пропонуємо подивитися на нашу роботу з об'єктом

перепланування квартири

План обміру квартири до перепланування

План з розміщенням меблів після перепланування

 

Замовники бажали зробити перепланування двокімнатної квартири. Потрібно було знайти місце для вітальні (максимально великої), кухні, їдальні, дві дитячі кімнати, спальню, кабінет, дві гардеробні кімнати, два санвузли і пральню.

Технічні можливості приміщення дозволяли винести усі перегородки, окрім несущих колон, повітропроводів і комунікаційних шахт. А ще можна було приєднати доволі велику лоджію. Господарі хотіли по можливості позбавитися коридору і нічого не мали проти прохідних приміщень.

Звісно, ми не володіємо просторовою магією, тому маємо працювати з тими площами, які є в наявності, тому така кількість приміщень, що забажали замовники, змогла з'явитися, але розмір цих приміщень все ж таки був невеликий. Головне було забезпечити кожне з житлових приміщень своїм вікном.

 

Повернутися до розділу Послуги

Ознайомитися з цінами на послуги