• Підбір оптимального варіанту планування нової квартири - послуга для потенційних новоселів

Вибір планування, послуга для новоселів

Сьогоднішній ринок первинного житла досить великий. Хороший ріелтор здатний надати вам на розгляд достатню кількість варіантів житлоплощі, виходячи з тієї суми, яку ви маєте в своєму розпорядженні.

Однак тут виникає проблема вибору: чи поміститися в обраному приміщенні все, що ви хочете? Чи можливе його перепланування? Чи є технічна можливість зробити з, наприклад, цієї однокімнатної квартири двокімнатну? Який із варіантів, що вам було запропоновано, найбільш точно відповідає потребам вашої сім'ї?
Саме для того, щоб допомогти вам із вибором, ми створили цю послугу.

Замовляючи її, ви отримуєте приблизне перепланування (1-3 варіанти) за наданими планами в електронному вигляді або точне продумане планування з урахуванням всіх ваших побажань в рамках житлоплощі, що будете купувати (для цього буде потрібний наш виїзд на об'єкт і заміри по факту).

Якщо надалі ви захочете продовжити співпрацю і замовити у нас дизайн інтер'єру цієї нової квартири або будинку, то вартість послуги підбору буде включено в загальну суму договору.

                      Приклад нашої роботи по цій послузі

Первісне планування квартириДо нас звернулася замовниця, що шукала собі однокімнатну квартиру, яку можна було б переробити в двокімнатну. Ми розглянули варіанти, які було запропоновано ріелторами, і порадили зупинити свій вибір на цій квартирі.

Серед її плюсів: велика житлова кімната з величезним вікном. Його можна спокійно розділити на дві частини. До того ж є можливість зносити внутрішні перегородки. Ще порадував своїми розмірами санвузол - там явно можна було розмістити крім сантехніки і пральну машину, і шафи для побутових потреб, і велике дзеркало з туалетним столиком, що важливо.

Ми запропонували такі варіанти перепланувань

1 варіант планування, перепланування новобудови1 варіант

За бажанням замовника велика кімната розбита на 2 маленькі непрохідні. Більша з них призначена під спальню господарів, менша - гостьова. Тут є невеликий диван, комп'ютерний стіл, книжкова і платтяна шафи.

Кухня відокремлена від зони їдальні легкими перегородками, і при бажанні може зовсім ізолюватися. Там є відкидний столик для швидкого перекусу, в їдальні розташований великий стіл для прийому гостей.

Великий хол може виконувати функції вітальні: там є диван, книжкова шафа, в якій може бути ТВ-зона. Біля входу планується велика шафа-купе.

2 варіант перепланування, перепланування квартири в новобудові2 варіант

Велику кімнату знову ділимо на дві частини. Меншою буде одна зі спалень. В більшій, що з'єднана з холом, розміщуємо кухню, їдальню і вітальню зони. Кухня відділяється розсувною скляною перегородкою. Перегородка з подвійними дверима відокремлює передпокій. Верх приміщення не переплановуємо, проте приміщення змінює функцію - тут буде спальня господарів.

У всіх варіантах конфігурація санвузла змінюється несуттєво: розташування унітазу, розміри стільниці під умивальник приблизно однакові.

3 варіант планування

3 варіант перепланування, перепланування квартири в новобудовіСхожий з другим, але тут передпокій не відділяється перегородкою від вітальні. Умовний розподіл через покриття підлоги і меблі. Кутовий диван розташований "обличчям" до вітальні ", тумба, що знаходиться за його спинкою, є частиною інтер'єру передпокою, як і велика шафа-купе. Зона кухні трохи збільшена. В санвузлі скляною перегородкою відгороджено ванна.

Повернутися до розділу  Послуги

Ознайомитися з  цінами на послуги

Варіант квартири, що був наданий замовнику ріелтором
4 план обміру - вибір планування
3 варіант - вибор планування
2 варіант - вибір планування
1 варіант - вибор планування