Панно | Настінні композиції в житлових та громадських інтер'єрах
2013-04-06 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруМозаїчне панно в зимовому саду, дизайн зимового саду в японському стиліЯк доповість вам будь-який словник, панно - це частина поверхні стелі (плафон), стіни чи дверей, яку заповнено живописною чи рельєфною композицією декоративного характеру. Панно бувають живописні, мозаїчні, керамічні, можуть бути виконано з тканини (слово "панно" походить від латинського pannus і перекладається, як "кусок тканини"), з паперу, це може бути рельєф з бетону, каменю, жесті, дерева, з металу, одним словом, техніки виконання дуже різноманітні. Як, звичайно, і тематика.

Пропонуємо до вашої уваги декілька варіантів технік панно для декорування як житлових, так і громадських інтер'єрів.

Ми не втомлюємося повторювати, що дуже любимо кераміку. Глина - надзвичайно пластичний матеріал. З неї можна виліпити що завгодно. А якісний випал додасть виробу кам'яну твердість. Кераміку можна легко пофарбувати в будь-який колір.

"Грифи на корові". Керамічне панно, дизайн інтер'єру ресторану "Potato house" в Дніпрі
Як, наприклад, на цьому об'єкті. Ідея цього панно, створеного для одного з ресторанів мережі "Potato house", належить дніпровському дизайнеру Ігореві Николаєнко. А втілював її в життя Володимир Бухало в майстерні Сергія Горбаня. Після випалу було вирішено пофарбувати кераміку в радикальний червоний колір, щоб вписати її в загальну, трохи "кітчеву" стилістику інтер'єру і контрастно контрастно виділити на тлі стіни.

Керамічні панно в дитячу кімнату
Чи от, ці яскраві веселі панно в стилі дитячих малюнків робилися для оформлення дитячої кімнати. Техніка та сама - фарбована кераміка.

Керамічне панно "Сармати". Дизайн кафе "Бліц-меню" в Кам'янському
Ще кераміку можна "задимити", надаючи їй ефект старіння - дуже вдалий хід, наприклад, для такого панно, <що було зроблено за мотивами сарматських рельєфів, що було знайдено в кримських печерах. Панно виготовлялося нами для оформлення кафе "Бліц-меню" в м.Кам'янське. Воно нібито зібране зі шматочків - плиток з фрагментами рельєфу. Чим ні "археологічна" знахідка? В ніші з підсвітленням - як в музеї))))

Дизайн вітальні-їдальні. Декоративна колона
Для цього інтер'єру в стилі арт-деко було задумано панно на колоні. Техніка виконання: декоративна штукатурка плюс вставки з скла.

А ще, завдяки сучасним технологіям нарізки керамічної плитки, набули широкого розповсюдження підлогові панно.

Подивитися ще Ідеї декору

Керамічні панно в дитячую
Ескіз дкоративного панно на колону. Квартира в стилі арт-деко
Дизайн зимнего сада
Дизайн 4-квартири в Ярославському провулку. Дизайн кухні-вітальні
"Сарматы" панно
"Грифы на корове" панно