Експрес-дизайн за три години | швидкий дизайн


 

Експрес-дизайн - це бюджетний варіант дизайну і послуга для тих, хто немає потреби в повному дизайн-проєкті і візуалізаціях. Поради дизайнера знадобляться, щоб грамотно спланувати ремонт, визначитися з орієнтовним переплануванням, розміщенням меблів, получити напрямок в стилістичному та кольоровому рішеннях інтер'єру, зонуванні, освітленні.Експрес-дизайн за три години, виїзд дизайнера на об'єкт

Дизайнер дасть поради по найбільш відповідним матеріалам,зорієнтує по цінах на них і дасть приблизну оцінку кошторису на ремонт.

В консультацію входить виїзд дизайнера на об'єкт, частковий обмір, ескізи від руки. Найчастіше замовнику складно уявити собі, скільки місця у просторі буде займати якийсь об'єкт. В таких випадках ми можемо зробити планування "вживу" - прямо крейдою по підлозі чи стінах (якщо, звичайно, є така можливість). Така наочність подачі дуже допомагає правильно спланувати розміщення об'єктів, вірно оцінити місткість приміщення.

Експрес-дизайн за три години, підбор матеріалів

Експрес-дизайн це насамперед спілкування. Радимо вам заздалегідь обдумати, які питання ви б хотіли задати дизайнерові, в ідеалі навіть написати список, щоб нічого не забути і зекономити час.

Дизайнер візьме з собою якусь кількість матеріалів, каталогів, щоб було простіше зорієнтуватися у ваших стилістичних вподобаннях. Але було б чудово, якби і ви навели приклади того, що вам до вподоби - достатньо заложити закладку в журналі чи зберегти картинку, яку знайшли в інтернеті,і це суттєво полегшить процес взаєморозуміння.

Вернутися до розділу   Послуги

Ознайомитися з   цінами на послуги