Декорування інтер'єру - захоплива справа, що потребує від дизайнера не тільки багатої уяви і креативного підходу до реалізації своїх задумок, а ще й знання технік і методик для їхнього виконання. В цьому розділі ми будем ділитися своїми творчими доробками, а також ідеями наших колег-дизайнерів, які корисно взяти на озброєння. Розділ буде розширюватися й доповнюватися.

                                                                                                                                                                                                     

Колір стін в дитячій кімнаті: рожевий? блакитний? а якщо чорний?
2016-12-16 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруДизайн інтер'єру дитячої кімнати, колір стінПри виборі кольору для стін дитячій кімнати батьки, та що там батьки - більшість дизайнерів, зазвичай, досить консервативні: дівчаткам - рожевий, хлопчикам - блакитний. Ну ще допустимі якісь пастельні тони: бежевий, персиковий, оливковий, салатовий. Найсміливіші вибирають яскраві відкриті: червоний, зелений, помаранчевий, зелений, синій. Але, якщо мова зайде про чорний, то перша ж реакція у більшості буде: "Та ви що? З глузду з'їхали? Це ж вийде якийсь зал ритуальних послуг чи щось погірше".

Але, на мою думку, все це штампи. Взагалі, не буває поганих кольорів, бувають негармонійні поєднання.

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                    

Дизайн кухні - ергономіка простору
2016-06-26 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруДизайн кухні в приватному будинку с.Старі ПетровціВ дизайні кухні найголовніше - ергономічність, тобто зручність, безпека й функціональність. Тут все повинно бути продуманим до дрібниць і зроблено з урахуванням індивідуальних потреб господарки чи господаря. І, звичайно, технічних даних приміщення. На кухні обов'язково повинна бути гарна витяжка.

При проектуванні меблів потрібно уникати гострих кутів, враховувати зріст господаря для визначення висоти шаф і тумб, а також розмірів проходів між меблів. Також треба враховувати правило трикутника: холодильник, плита, мийка - бо головний рух кухнею буде проходити поміж цими об'єктами.

Читати повністю >>

                                                                                                                                                                                                    

Домашній офіс - де розмістити і як облаштувати
2016-06-20 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруДизайн домашнього офісу в квартирі ЖК "Сонячна БРАМА"Домашній офіс, вочевидь, це робоче місце вдома. Це може бути як окремий кабінет, так і частина приміщення іншого призначення. Зазвичай, якщо робота потребує якогось специфічного обладнання чи матеріалів, то необхідно саме окреме приміщення. Його оздоблення, декорування теж специфічні: так для домашнього офісу музиканта скоріш за все буде потрібна звукоізоляція, в майстерню художника - якісне освітлення і, можливо, витяжка, і т.д.

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                    

Інтер'єрні наклейки - радикально прикрашаємо стіни
2013-04-14 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруДизайн інтер'єру дитячої кімнати, інтер'єрна наклейка, вінілова наклейкаЯкщо стіни в кімнаті здаються вам надто пустими, якщо в колекції шпалер, яку ви вибрали, декори не викликають ентузіазму, а уява вирує, якщо в кімнаті хочеться створити особливу атмосферу чи присвятити конкретній тематиці - наклейки прийдуть вам на допомогу. Їх називають інтер'єрними або вініловими, наклейками чи стікерами.

Вініл і оракал - матеріали, з яких виготовляються наклейки, початково були створені для зовнішньої реклами. Однак дизайнери доволі швидко додумалися застосувати їх і в оформленні житлових інтер'єрів. Мода на інтер'єрні стікери прийшла до нас із Франції.

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                   

Сухий акваріум - акваріум для ледачих або романтика пустелі
2013-04-06 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруСухий акваріум в наскрізний ніші, дизайн інтер'єруІдея зробити в стіні наскрізну нішу і розташувати там сухий акваріум виникла в нас, коли ми працювали над дизайном інтер'єру квартири по вул.Урловській. Таким чином ми вбивали одразу кілька зайців: по-перше, звичайно, в нас з'являвся незвичний арт-об'єкт, причому одразу в двох приміщеннях - вітальні та коридорі. В останньому, до речі, з'являлося бонусом зорове збільшення простору і додаткове підсвітлення.

Сухий акваріум - просто знахідка для декоратора. Він ефектний, нескладний у створенні, не потребує особливого догляду від хазяїв, композицію в ньому за бажанням можна змінювати, не тільки пересипаючи заново пісок, але й просто змінюючи освітлення, наприклад, можна застосувати кольорове діодне підсвітлення чи фільтри.

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                  

Бамбук або бульбашкові колони |  декорування наскрізних ніш
2013-04-06 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруДекорування наскрізних ніш, бамбукові полиці, дизайн інтер'єру вітальніНаскрізні ніші - це по суті вікна всередині приміщення. Вони беруть участь в інтер'єрах обидвох приміщень, тож повинні свої виглядом їх об'єднувати. Під час декорування таких ніш треба пам'ятати, що це двостороння вітрина, без тла. А ще враховувати, в який "двір" виходять ці "вікна". Оформлення ніші повинно гармоніювати зі стилістикою обох приміщень, доповнювати й прикрашати їх.

Ця стаття про декілька рішень декорування таких ніш за допомогою бамбуку, полиць, бульбашкових колон, сухої лози та інших декоративних елементів.

Читати далі >>

                                                                                                                                                                                                 

Панно | Настінні композиції в житлових та громадських інтер'єрах
2013-04-06 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруМозаїчне панно в зимовому саду, дизайн зимового саду в японському стиліЯк доповість вам будь-який словник, панно - це частина поверхні стелі (плафон), стіни чи дверей, яку заповнено живописною чи рельєфною композицією декоративного характеру. Панно бувають живописні, мозаїчні, керамічні, можуть бути виконано з тканини (слово "панно" походить від латинського pannus і перекладається, як "кусок тканини"),  з паперу, це може бути рельєф з бетону, каменю, жесті, дерева, з металу, одним словом, техніки виконання дуже різноманітні. Як, звичайно, і тематика.

Пропонуємо до вашої уваги декілька варіантів технік панно для декорування як житлових, так і громадських інтер'єрів.

Читать далі >>

                                                                                                                                                                                                  

За мотивами Клімта | в'єтнамський лаковий живопис  Золота фольга, перламутр і яєчна шкаралупа - декори за мотивами робіт великого майстра
2013-04-09 | Автор : Яніна Синенко | Рубрика : Ідеї декоруДизайн вітальні в стилі арт-деко, лакові картиниТрадиційно слово "картина" пов'язується у нас з живописом на полотні. Однак це не зовсім так. Основою для цього витвору станкового мистецтва може бути папір, картон, пергамент, слонова кістка, перламутр, дерев'яна дошка. Ось про картини на дерев'яній основі й піде мова в цій статті.

Дерево - один найстаріших матеріалів для живопису й також один з найскладніших в обробці. В різних країнах і в різні епохи майстри винаходили всілякі способи підготовки деревини до використання художниками. Основним їхнім завданням було захистити майбутню картину від вологи, пересушування та шкідників-комах.

Читати далі >>