Кімната відпочинку в стилі лофт                      в приватному будинку під Києвом

В окремому флігелю господарі задумали зробити котельню і сауну. А при сауні - кімнату відпочинку, в якій знайшлось би місце для великої кампанії дорослих і дітей. Розміри приміщення допускали зонування. Інтер'єр вирішено було робити в стилі лофт.

Центральним елементом інтер'єру, звичайно, є стіл (Table Riva 1920 - Bedrock plank C) з п-образним шкіряним диваном і двома дерев'яними кріслами (Maui Base Girevole - Riva 1920). Дуже цікава модель, яку вирізано з цільного дерева.Стіл теж нарочито грубий, як і всі інші меблі - стиль лофт зобов'язує.

Кімната відпочинку в стилі лофт

Частину стін залишили з відкритою цегляною кладкою. В простінку між вікнами розмістили спрощений варіант "зеленої стіни" - квіткові горщики розмістили в кілька рядів з крапельним поливом і підсвітленням. Додаткове джерело кисню не буде зайвим. Основним покриттям для стін, підлог і стелі в "дорослій" зоні було вибрано палубну дошку. Вона чергується зі вставками зі спилів дерева. по периметру верхніх частин стін і стелі йде світла смуга з закарнизним підсвітленням. Це зроблено заради ефекту "паріння", щоб візуально темна стеля "не давила".

Кімната відпочинку в стилі лофт  лофт

Дитяча зона - це спортивний і ігровий майданчик. стіни тут обшити пробкою для зменшення травмоопасності. Підлога застелена матами, а весь простір зайнятий шведськими стінками, "мавпячою" драбиною, гойдалками, канатами, кільцями, альпіністським стендом і іншим знаряддям. Шафа з британським прапором окрім основної функції - зберігання речей і іграшок, ховає електро-щиток.

Дизайн кімнати відпочинку в стилі лофт

Легка мотузкова сітка не тільки черговий тренажер спритності для дітей, ще й умовний роздільник двох територій.

Дизайн кімнати відпочинку в стилі лофт

Для розваг дорослих є винний бар, що ховається в аркових нішах, дартс і телевізор, який при бажанні теж можна сховати за дерев'яним щитом на розсувній системі. Двері в сауну теж розсувні. Як данина лофту, їх виконано в "амбарному"стилі.

Дизайн кімнати відпочинку
Дизайн кімнати відпочинку
Дизайн кімнати відпочинку
Дизайн кімнати відпочинку